naam functie vast mobiel e-mail adres
3Wplus vzw         BTW: BE 447 628 472
NACEBEL CODE: 889999
RSZ 262-1618467-30

3W Plus Energie VZW ondernemingsnr (niet btw-plichtig):O825826821
NACEBEL CODE: 94994
RSZ 010-1859121-39

IBAN:BE95 0688 8958 0458
BIC:GKCCBEBB
Vervloet Katrien stafmedewerker energie 02/451 53 84 0475/65 81 02 katrien.vervloet@3wplus.be
energie@3wplus.be
Bosstraat 84
1702 Groot-Bijgaarden
Renson Ine projectmedewerker energie 02/451 53 89 0493/51 17 65 ine.renson@3wplus.be Bosstraat 84
1702 Groot-Bijgaarden
Stegen Thijs projectleider “Broek renoveert!” - 0499/64 04 48 thijs.stegen@3wplus.be
Milewska Iwona projectmedewerker “Kyotomobiel” - 0488/55 98 55 iwona.milewska@3wplus.be
De Vos Joris projectmedewerker “Klimaatmobiel” - 0499/92 39 29 joris.devos@3wplus.be
Fevery Steven projectmedewerker “Woon+bus” - 0484/92 44 64 steven.fevery@3wplus.be
Van Assche Sandra medewerker boekhouding 02/451 53 72 - sandra.vanassche@3wplus.be Bosstraat 84
1702 Groot-Bijgaarden

3Wplus Kinderopvang vzw ondernemingsnummer (niet BTW-pl): O893870539
NACEBEL CODE: 88919
RSZ 322-1826447-91

IBAN: BE87 7795 9553 7594
BIC:GKCCBEBB
Barbieur Kelly verantwoordelijke gezinsopvang 02/451 53 76 0499/66 87 34 dvo@3wplus.be
kelly.barbieur@3wplus.be
Bosstraat 84
1702 Groot-Bijgaarden
Van Bever Kevin coördinator gemandateerde voorziening zorggebied beersel
verantwoordelijke malleboot huizingen
02/356 95 83 0498/88 56 20 kevin.vanbever@3wplus.be Vaucampslaan 80 1654 Huizingen
Hennebel Lien verantwoordelijke malleboot beersel 02/377 41 46 0498/88 56 21 lien.hennebel@3wplus.be Schoolstraat 2
1650 Beersel
Carion Els coördinator thuisopvang zieke kinderen(TZK)
coördinator gemandateerde voorziening zorggebied St-Pieters-Leeuw
- (TZK)
0499/23 32 84
ziekekinderen@3wplus.be
els.carion@3wplus.be
Bosstraat 84
1702 Groot-Bijgaarden
Wouters Nele verantwoordelijke malleboot lot 02 331 02 43 0475/75 10 36 nele.wouters@3wplus.be Europaplein 1
1651 Lot
Devroede Greet medewerker boekhouding 02/451 53 71 - greet.devroede@3wplus.be Bosstraat 84
1702 Groot-Bijgaarden
Panneels Kim verantwoordelijke malleboot dworp 02/380 16 37 0498/88 56 22 kim.panneels@3wplus.be Alsembergsestwg 612
1653 Dworp
Pardon Paulien verantwoordelijke groepsopvang Villa Rijckendael - 0497/49 87 67 pardon.paulien@ 3wplus.be
villa.rijckendael@3wplus.be
Grotewinkellaan 106
1853 Strombeek-Bever
Pauwels Marijke coördinator groepsopvang VR & SAM
verantwoordelijke groepsopvang SAM
- 0491/86 72 16 Marijke.pauwels@3wplus.be
sam@3wplus.be
St-Amandsplein 31
1853 Strombeek-Bever
Lemm Margot coördinator buitenschoolse kinderopvang Wemmel 02/451 53 77 0489/51 78 47 margot.lemm@3wplus.be Bosstraat 84
1702 Groot-Bijgaarden
Pauwels Amy coördinator buitenschoolse kinderopvang Roosdaal 0487/71 28 97 amy.pauwels@3wplus.be Bosstraat 84
1702 Groot-Bijgaarden
Goos Aaron adjunct-coördinator VAJA 052/35 33 58 0488/55 96 47 aaron.goos@3wplus.be Schoolstraat 85 – 1745 Opwijk
Aerts Veerle coördinator Speelhuis 052/35 33 58 0488/55 97 27 veerle.aerts@3wplus.be Schoolstraat 85 – 1745 Opwijk

3Wplus Werk vzw BTW: BE 467 004 520
NACEBEL CODE: 88995
RSZ 373-1715436-26

IBAN: BE40 7765 9415 0763
BIC:GKCCBEBB
Van Lijsebeth Danny Coördinator Sociale Werkplaats 02/451 53 93 0496/56 28 01 danny.vanlijsebeth@3wplus.be
Coppens Christel Administratief medewerker 02 451 53 92 0479/37 35 53 christel.coppens@3wplus.be
Debremaeker Viktor Instructeur Monumentenploeg - 0496/56 28 00 -
Maggi Fabien Instructeur Dakisolatie - 0477/74 15 79 -
Quadflieg Murielle Werkleider Klusploegen 02/451 53 91 0493/51 17 41 murielle.quadflieg@3wplus.be
Tielemans Etienne Instructeur Dakisolatie - 0497/07 88 80 -
Tortelboom Marc Instructeur Renovatie - 0493/51 17 45 -
Wauters Damien Instructeur Renovatie/Klussen - 0495/54 87 73 -
Verdickt Ronny Instructeur Groenonderhoud - 0496 56 28 02 -
El Ouilinti Hassane Instructeur Solheide/Kelleveld - 0492/72 55 11
Vanpee Rudy Projectverantwoordelijke Solheide/Kelleveld - 0496/56 28 04 rudy.vanpee@3wplus.be 3090 Overijse
Electeur Paula Energiescanner - 0499/64 04 53 paula.electeur@3wplus.be Bosstraat 84 1702 Groot-Bijgaarden
Administratie en boekhouding Tel: 02/451 53 70 - administratie@3wplus.be

3Wplus
BTW: BE 447 628 472
NACEBEL CODE: 889999
RSZ 262-1618467-30
IBAN: BE67 7865 8581 2787
BIC GKCCBEBB